ثبت درخواست معرفی توان ملی

دبيرخانه يازدهمين كنفرانس حفاظت و اتوماسيون در سيستم‌هاي قدرت بر حسب وظيفه خود در برقراري ارتباط ميان محققين و متخصصين در موضوعات مرتبط با كنفرانس و با مديران و كارشناسان صنعت برق از يك سو و از سوي ديگر معرفي تلاشگران حوزه صنعت كه توانايي بالقوه و بالفعل در رفع نيازهاي فني صنعت برق در زمينه‌هاي حفاظت و اتوماسيون دارند، در كنفرانس سال جاري برنامه‌اي تحت عنوان "معرفي توان ملي در حفاظت و اتوماسيون صنعت برق" به اجرا در مي‌آورد.

در اين برنامه، مديران شركت‌هاي داخلي كه در زمينه توليد محصول يا طراحي سيستم‌هاي حفاظت و اتوماسون براي صنعت برق كشور فعال هستند فرصت خواهند يافت توان فني و مهندسي شركت خود را در جلسات رسمي كنفرانس در قالب سخنراني به همراه نمايش اسلايد و كليپ به مدعوين كنفرانس و شركت‌كنندگان آن ارائه دهند.

دبيرخانه كنفرانس اميدوار است با اجراي اين برنامه كه با هماهنگي سنديكاي صنعت برق ايران صورت مي‌گيرد فرصت مناسبي را براي برقراري ارتباط ميان بخش خصوصي كشور و مديران و دست‌اندركاران صنعت برق فراهم سازد، علاوه بر آن‌كه الگوهاي موفق در فعاليت بخش مهندسي كشور را به مخاطبين جوان و آينده ساز كشور ارائه نمايد.

در اين راستا، از مديران شركت‌هاي فعال در حوزه‌هاي حفاظت و اتوماسيون صنعت برق دعوت مي‌شود تا با تكميل فرم‌هاي مربوط و اعلام حداکثر تا تاریخ ۱۳۹۵/۷/۲۴ داوطلبي خود براي شركت در اين برنامه، اين امكان را در اختيار دبيرخانه كنفرانس قرار دهند تا ضمن اعلان نام و مشخصات آنان و شركت متبوعشان در برنامه كنفرانس از مستمعين مورد درخواست آنان براي حضور در برنامه واستماع سخنراني و آشنايي با توانمندي‌هاي فني و صنعتي قابل ارائه آنان دعوت به‌عمل آورد.

از مديران داوطلب براي شركت در اين برنامه درخواست مي‌شود ضمن آنكه به‌گونه‌اي برنامه‌ريزي نمايند كه شخصاً براي معرفي توان توليدي و مهندسي شركت خود در جايگاه سخنراني قرار گيرند، مفاد سخنراني و اسلايدها و كليپ‌ها را به‌گونه‌اي تهيه نمايند كه "توان ملي كشور در زمينه حفاظت و اتوماسيون" ارائه شود و از جنبه‌هاي تبليغ مستقيم خودداري گردد.

از آنجا که سندیکای صنعت برق ایران پرداخت هزینه های اجرای این برنامه را تقبل نموده است، تهیه فهرست نهایی سخنرانان با هماهنگی با آن سندیکا صورت خواهد گرفت.

* نام مدیر/مدیر عامل:
 
* سابقه کار:
 
* سابقه مدیریت:
 
* آخرین مدرك تحصیلی:
 
سال فارغ التحصیلی:
 
* نام شرکت:
 
* حوزه کاری:
 
* زمینه های کاری:
 
* تعداد کارشناسان موجود:
 
* متوسط سابقه کارشناسان:
 
استان:
* شهرستان:
 
* تلفن تماس:
 
آدرس سایت:
 
* پست الكترونیکی:
 
* آدرس شرکت:
 
* پروژه های مهم اجراشده:
 
* پروژه های مهم در دست اجرا:
 
مستمعین مورد درخواست:
(از مدیران صنعت برق)
* مدت زمان سخنرانی:
 
* تاریخ ترجیحی (حداقل ۲ مورد انتخاب شود):


لطفاً عبارتی را كه در تصویر زیر مشاهده می‌كند وارد نمایید: